Firma Jofel nie posiada swojego oddziału w Polsce. Firma JFL Polska jest polskim autoryzowanym dystrybutorem firmy Jofel w Polsce.
Jofel to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją, sprzedażą i dystrybucją urządzeń do profesjonalnej higieny i utrzymania czystości. Firma obecna na rynku międzynarodowym od ponad 30 lat, działając w ponad 80 krajach na wszystkich pięciu kontynentach.

Jofel jest kompleksowym dostawcą i punktem odniesienia w produktach najnowszej generacji ze względu na jakość i szeroką gamę dostępnych produktów, oferowaną usługę oraz badania i rozwój w sektorze profesjonalnej higieny i utrzymania
czystości.
Nasza działalność jest rozwijana głównie na rynku instytucjonalnym. Posiadamy najbardziej rozbudowane i kompletne portfolio dla tego sektora, z solidną siecią handlową i dystrybucyjną we wszystkich krajach, w których jesteśmy obecni, będąc wiodącą firmą w Hiszpanii i Meksyku.

Gdzie są produkowane produkty Jofel?

Działalność produkcyjna jest prowadzona w Hiszpanii i Meksyku, co zapewnia Jofelowi międzynarodowy charakter przemysłowy, aby zbliżyć się do rynku światowego dzięki produktom dostosowanym do szczególnych potrzeb i specyfiki. Trwające prace działu B + R + I umożliwiają tworzenie nowych rozwiązań z dnia na dzień. JOFEL jest międzynarodową grupą wyspecjalizowaną w produkcji urządzeń higienicznych i papierów. Grupa posiada cztery fabryki w Hiszpanii i dwie w Ameryce Południowej. Zajmuje pozycję wiodącego na rynku światowym producenta artykułów higienicznych dla biur, zakładów przemysłowych, ośrodków służby zdrowia, hoteli, restauracji i innych tego typu miejsc pracy.


Nasza oferta zawiera:

 1. dozowniki mydła w płynie i w pianie

 2. dozowniki ręczników i papierów toaletowych

 3. suszarki do rąk i włosów

 4. kosze i koszo-popielnice wewnętrzne i zewnętrzne

 5. poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

 6. galanterię łazienkową

 7. wózki do sprzątania i wózki hotelowe

 8. przewijaki dla dzieci i niemowląt,

 9. lampy owadobójcze,

 10. papiery toaletowe i ręczniki papierowe

 11. podkładki higieniczne

 12. odświeżacze powietrza oraz wkłady zapachowe

 13. środki odstraszające owady


Zapraszamy do współpracy! Zostań naszym dystrybutorem.